top of page

KOSMALA ARCHITEKT to pracownia architektoniczna, którą stworzyłam aby pomóc w spełnieniu Waszych marzeń o pięknych budynkach i wnętrzach!

 

PROJEKTY WNĘTRZ

Oferujemy profesjonalne usługi projektowania wnętrz  - zarówno prywatnych jak i przestrzeni komercyjnych. Nasza specjalność to projekty mieszkań, gabinetów stomatologicznych, sklepów, restauracji i hoteli. Zapewniamy kompleksową usługę na wszystkich etapach projektu: od opracowania koncepcji, poprzez projekt wykonawczy, do nadzoru autorskiego. Oferujemy też pomoc w wyborze wyposażenia.

ELEMENTY WYPOSAŻENIA WNĘTRZ

Z fascynacji światłem i eksperymentów z tkaninami powstała pracownia, w której projektujemy i ręcznie wykonujemy lampy i zasłony w  minimalistycznych, wyjątkowych i niespotykanych formach.

Wykonane są z Tyveku, materiału przyszłości, który łączy w sobie zalety papieru, folii i tkaniny. Ten niezwykły materiał jest bardzo lekki, nietoksyczny, odporny na rozdarcie, wodę i temperaturę. Jest ekologiczny, w 100% podlega recyklingowi.

 

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę:

lubovka.com

PROJEKTY PLACÓWEK MEDYCZNYCH

- projekty architektoniczno-budowlane gabinetów, przychodni stomatologicznych

- projekty aranżacji wnętrz gabinetów stomatologicznych                                      

- kompleksowa obsługa w zakresie przystosowania pomieszczeń gabinetów stomatologicznych do umieszczenia w nich urządzeń do radiografii cyfrowej  - projekty osłon izolujących promieniowanie jonizujące wraz z dokumentacją.

 

PROJEKTY ARCHITEKTONICZNE

Zajmujemy się projektowaniem budynków o różnorodnych funkcjach i skali, w tym budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej, lokali komercyjnych. Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę na wszystkich etapach projektu (koncepcja, projekt budowlany, wykonawczy, nadzór autorski).

Wszystkie realizowane przez nas projekty są dopasowane do potrzeb i upodobań klienta. Wyróżniają się ogromną dbałością o funkcjonalność i estetykę. Staramy się, aby były ponadczasowe.

 

Ukończyłam wydział architektury na Politechnice Krakowskiej oraz podyplomowe studia architektury wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Posiadam uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej. Jestem architektem zrzeszonym w Mazowieckiej Izbie Architektów.

W pracy zawodowej brałam udział w projektowaniu m.in. Złotych Tarasów w Warszawie, teatru Kamienica Emiliana Kamińskiego, salonów ZARA, H&M, Marks&Spencer, Empik oraz banków Raiffeisen i Lukas Bank.

 

Serdecznie zapraszam do współpracy

Małgorzata Kosmala

bottom of page